5 стадій сп’яніння людини.


5 стадій сп'яніння людини.

Стадія №1 Розумник
Ця стадія настає, коли ви раптово стаєте експертом у всіх галузях знань. Ви просто нескінченне джерело інформації і хочете продемонструвати свої пізнання всім, хто вас вислухає. Крім того, на цій стадії ви завжди маєте рацію. Ну і людина, з якою ви розмовляєте, звичайно ж, абсолютно не права. Ви годинами намагаєтеся переконати цю людину в своїй правоті. Ще цікавіше може розвиватися ситуація, якщо ви обидва досягли стадії “розумник”.

Стадія №2 Красень
Дана стадія настає, коли ви повністю переконані, що ви найкрасивіший парубок в окрузі, і всі в окрузі лише вас і шукають. Ви починаєте підморгувати всім проходящим мимо красивим дівчатам, і просите їх потанцювати з вами, оскільки вони весь вечір не зводили з вас око. Ви – центр загальної уваги, очі всіх людей довкола направлені лише на вас, оскільки саме ви є найкрасивішим створенням на всій Землі. А тепер давайте пригадаємо, що ви ще і розумні, томуви можете говорити з людиною, яка захоплюється вами, практично про будь-яку проблему, що існує на нашій планеті.

Стадія №3 Багатий
Це коли ви раптово стаєте найбагатшою людиною в світі. Ви купуєте випивку всім, хто присутній біля барной стійки, і просите записати все на ваш рахунок, оскільки у вас неподалеку ціла вантажівка, повна грошей. І, звичайно ж, ви готові з будь-ким сперечатися, що ця вантажівка коштує більше за цей бар. І не потрібно забувати, що ви все на світі знаєте і можете виграти будь-яку суперечку. Цілком природно, що вас не турбує, скільки поставити грошей на суперечку, оскільки у вас їх і так кури не клюють. Саме на цій стадії ви починаєте купувати випивку всім людям, які вами захоплюються, оскільки ви найрозумніший, самий касивий і найбагатша людина в світі.

Стадія №4Куленепробивний
Тепер ви можете битися зі всіма людьми, з якими ви сперечалися на гроші, оскільки вам ніхто не може нічим пошкодити. На цій стадії ви зможете підійти до парубка тієї дівчини, яка вами весь вечір захоплювалася, і викликати його на розбирання за гроші. Вам не потрібно переживати з приводу програшу, оскільки ви все знаєте, у вас всі гроші світу, і ви абсолютно очевидно виграєте цю суперечку

Стадія №5Невидимка

5 стадій сп'яніння людини.

Це остання стадія сп’яніння. На цій стадії ви можете робити абсолютно все, оскільки вас все одно ніхто не побачить. Ви можете залізти на стіл і потанцювати, можете роздягтися до нижньої білизни, щоб вразити тих людей, які захоплювалися вами цілий вечір, оскільки остальні люди в кімнаті вас просто не бачать. Крім того, вас не бачать ті люди, з якими ви раніше почали розбирання
Ви можете крокувати по вулицях і кричати пісні по все горло (оскільки ви як і раніше найрозумніший і відмінно знаєте цю мелодію), і ніхто про вас нічого не думаєте, оскільки не може вас побачити. Зникли всі ваші соціальні комплекси. Ви можете робити все, що завгодно, оскільки ніхто про це нічого не взнає.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!