Чому у американця Крейга Люіса немає пульсу?


Чому у американця Крейга Люіса немає пульсу?

У березні минулого року 55-річний Люіс Крейг вмирав від сердечної недостатності, викликаної утворенням в тканинах його тіла специфічних білків, і навіть встановлення кардіостимулятора не могла врятувати йому життя.

Але два лікарі з «Техаського Інституту Хірургії Серця» розробили революційне вирішення цієї проблеми, яке полягало в установці пристрою «безперервного потоку», що дозволяє крові циркулювати по тілу навіть у відсутності пульсу.

Доктор Біллі Кон і доктор Бад Фрейзер видалили серце Крейга, встановивши замість нього в грудну клітку даний пристрій. Вже через день після операції пацієнт прийшов до себе і повідомив своїх рятівників, що чудово себе відчуває.

Доктори розповіли, що перш ніж встановити свій пристрій в живу людину, вони провели більше 50 успішних випробувань на телятах. Вони видаляли серця тварин, і вже через день ті робили все, що і зазвичай— їли, спали, нормально рухалися, проте кров циркулював по їх венах вже не пульс сердечного м’яза, а пристрій «безперервного потоку».

«Якщо прослухати грудну клітку піддослідних телят за допомогою стетоскопа, то Ви не почуєте серцебиття, — сказав доктор Кон. — А якщо підключити їх до апарату ЕКГ, то на екрані ми побачимо констатуючу смерть пряму лінію».

Чому у американця Крейга Люіса немає пульсу?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!