10 речей, які потрібно прощати жінці :)


10 речей, які потрібно прощати жінці :)

1. Істерики . По-перше, після епічних скандалів з биттям посуду трапляється відмінний секс. По-друге, чоловіки теж не дарунки. Тому що дарунки не пробують докоряти, повчати і змусити пропилососити підлогу. По-третє, тригодинне базікання на тему «У нас мало загального, тому що тобі не подобається Hello Kitty!» навіть забавно. Ну і, нарешті, не виключено, що ПМС дійсно надає психотропну дію на жіночу психіку.

2. Людяність . У дитинстві нам внушали те, що дівчата – особливі піднесені істоти. Ідеальні. Яке було наше розчарування, що на перевірку ідеальним виявилося лише тіло ( і то не у всіх), а самі жінки – такими ж звичайними людьми, як і ми. Вони теж можуть бути брудними свинями, нажиратися і погано пахнути, а їх оспівана письменниками загадка – всього лише дієта на морквяних паличках. Але це навіть добре. Тому що якщо б жінки насправді були піднесеними і ідеальними створеннями, то ні за що не водилися б з нами, розсудливо ставши лесбіянками і розмножуючись брунькуванням.

3. Лінька Стільки волосся до появи в твоєму житті першої дівчини ти не бачив ніколи. Навіть пес, який жив з тобою, поки ти був школярем, так не линяв. Тепер ти бачиш розкидані копиці всюди: кухня, ліжко, санвузол, а інколи навіть рот. Ну і біс з ним. Головне, що при всьому цьому жінки майже не лисіють і Real Trans Hair їм навряд чи світить. На відміну від нас.

4. Шoпoгoлізм Вона злила всю свою зарплату на плаття, які і так вже нікуди складувати, а потім скаржиться, що їй зовсім нічого носити? Гаразд тобі, в кожного мають бути свої слабкості. Тим паче, що чоловік від природи некрaсиве створіння. Отже дозволь дівчині прикрашати твоє існування на повну котушку. За вас двох. А сам зливай бaблo на гульню по барах 🙂

5. Кішки Потрібно прийняти потребу дівчат в чомусь м’якому і пухнастому. На жаль, твої груди, навіть якщо на них більше волосся, чим в отари Кушaнaшвілі, цій вимозі не відповідає. Ще жінці поважно про когось піклуватися. А кішка на якийсь час відверне її від нав’язливої думки завести дітей.

6. Зрада А це вже серйозно. Треба прощати все…? Так. І бути йолопом по життю.

7. Мімімі-шні слівця Не факт, що твій лексикон, бл*ть, дівчині дуже подобається. Ну і пo*уй… О_о

8. aнтисексуaльні костюми Вона принесла з секс-шoпa безрозмірний костюм медсестри? Просто скоріше зніми його – і справа в капелюсі. Дівчина начиталася жіночих журналів з радами про різноманітність сексуального життя. Більшість авторів таких статей дають лише поради, тому можуть написати мало ділових речей. Але перший крок зі сторони супутниці треба оцінити і похвалити. З часом вона зрозуміє, що не все, що продається в магазинах для дорослих – це сексі. Зовсім скоро вона стане перебірливішою

9. 5-годинні збори Просто тому що це дар, від якого нікуди не подітись. Хіба що у відлюдники або гoмoсеки.

10. Віру в гороскопи, прикмети і сни Врешті-решт, ти теж віриш, що пузо зростає не від пива, що наша збірна по футболу одного дня візьме фору над іншими, і що одного дня ти переспиш з Люсі Піндер. Ха!

10 речей, які потрібно прощати жінці :)

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!