5 найпорядніших злодіїв


5 найпорядніших злодіїв

1. Злодій, що вкрав ноутбук професора шведського університету Umeа, повернув весь його вміст на флешці. Коли професор виявив пропажу ноутбука, він впав в стан шоку, адже там були записи 10 років роботи. Проте, злодій виявився настільки порядним, що деякий час опісля повернув професорові флешку, куди була скопійована вся інформація.

2. У один з будинків Нижньої Саксонії увірвався озброєний грабіжник. Поки він загрожував пістолетом няні, двоє дітей 7-ми років принесли йому всі свої заощадження щоб він залишив жінку у спокої. Грабіжник був такий зворушений цим вчинком, що пішов з будинку не узявши ні копійки.

3. У жовтні 2011 року злодій стягнув з припаркованого автомобіля 2 мобільних телефони і гаманець. Коли він заглянув в один з телефонів, він побачив там знімки дитячої порнографії. Це вселило в нього настільки сильну відразу, що він здався властям щоб допомогти розслідувати цей випадок. Завдяки сприянню злодія, був арештований 46-річний чоловік. Як пом’якшене покарання, невдалого злодія засудили всього до місяця в’язниці і штрафу.

4. Злодій з Саудівської Аравії, що так і залишився невідомим, повернув справжньому власникові ювелірні прикраси, вкрадені у нього більше 10 років тому. За словами господаря прикрас, до нього в двері постукали посеред ночі, відкривши двері він виявив дивну сумку на порозі, в якій і знаходилися прикраси, а так само лист з вибаченнями.

5. Бразилець, що викрав автомобіль, повернув машину її господареві після того, як той подзвонив на мобільний телефон, залишений в машині і повідомив злодія, що він переживає зараз фінансові труднощі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!