20 речей, котрі вбивають відносини.


20 речей, котрі вбивають відносини.

1 . Спроби змінити один одного

Ідеальних людей не буває. Але не варто плутати звички і риси характеру. Є речі , які людина не в силах в собі змінити , скільки б ви йому не дорікали . Тому не плутайте розкидані по будинку шкарпетки ( звичка ) і втрачений вп’яте за сезон парасольку ( неуважність – риса характеру) .

2 . Знайомство з батьками

Добре , якщо ви знайомі з батьками другої половини (а вона / він – з вашими ) . Ще краще , коли вони дружать. На жаль , так буває не завжди. Зять може не подобатися потенційної тещі , а невістка не імпонувати майбутньої свекрухи , але це не повинно впливати на відносини всередині пари . Не допускайте неповаги до вашого вибору і не тягати улюблену / коханого на сімейні обіди. Нічого , крім зіпсованого настрою , вони не обіцяють .

3 . мобільний телефон

Дивно , як швидко гаджети перетворилися з помічників в розлучника . Замість того , щоб насолоджуватися спілкуванням з коханою / коханим , ми балакаємо по телефону , пишемо SMS , сидимо в соціальних мережах . Зрозуміло , іноді бувають дійсно важливі справи , але, врешті -решт , немає нічого важливішого близької людини.

4 . публічні закиди

Ніколи , чуєте , ніколи не з’ясовуйте стосунки у громадських місцях. Ви бентежите не тільки свого партнера , а й оточуючих. Як би не кипіла кров , як би не хотілося розставити всі крапки над « i » тут і зараз , робіть це тільки віч -на-віч .

5 . сварки

Розбіжності неминучі. Рано чи пізно будь-яка пара знаходить камені спотикання. Більш того , це нормально. Сварки – частина щасливих взаємин. Але за однієї умови . Не переходьте межу. Не ображайте один одного , не ставте свою образу вище партнера і пам’ятайте , що немає конфлікту , який би не можна було вирішити шляхом компромісу.

6 . мовчання

Ніхто не може читати ваші думки. Навіть кохана людина . Є проблема? Скажіть про це. Щось не подобається? Говоріть . Вираження емоцій , як позитивних , так і негативних , – запорука психологічного здоров’я.

7 . прощення

Всі помиляються . І ви теж. Вмійте прощати коханих. Не тримайте в собі образи і не збираєте їх. Це не тільки врятує ваші відносини , але і допоможе уникнути небажаного стресу. Психологи давно помітили , що образи негативно впливають на здоров’я людини.

8 . Не той час , не те місце

Обговорювати важливі питання потрібно у відповідній обстановці і у відповідний час . Не варто заводити розмову , наприклад , про переїзд , після важкого трудового дня. Односкладові відповіді , безликі кивки – не ознака байдужості . Просто ваш партнер втомився , у нього немає сил на дискусію. Відкладіть бесіду на потім.

9 . фінанси

Відносини припускають , що ви не тільки берете , але і віддаєте . Однак не варто при цьому бути дріб’язковим , особливо у фінансових справах. Домовтеся про головне: як вести господарство , оплачувати рахунки , розподіляти бюджет. Але не допускайте фраз типу : « У вихідні йдемо в кіно , але платиш ти , так як я платив (а) в минулий раз ».

10 . Перетворення мухи в слона

Ніхто не досконалий. Він забув викинути сміття ? Вона спалила вашу сорочку? Він купив не той йогурт ? Вона не заплатила за Інтернет? Повірте , все це така дурість , що не варто навіть вашої уваги, не кажучи про емоції . Не роздувати з мухи слона. Замість цього прогуляйтеся (заодно сміття викинете ) . Посмійтеся над діркою на сорочці , адже давно пора купити нову. Спробуйте «не той» йогурт , може , цей смак ще краще? Запаліть свічки і проведіть романтичний вечір без Інтернету …

11 . шпигунство

Любов будується на довірі. Довіряйте своїй другій половинці . У вашого коханої людини може (і повинно) бути особистий простір. Поважайте його . Не читайте SMSки , що не заглядайте в електронну пошту , чи не шарьтесь по кишенях . Все це ранить любов і руйнує стосунки.

12 . ревнощі

Хтось вважає , що ревнощі – ознака любові , хтось , що це егоїзм і неповага . Шекспір ​​взагалі називав ревнощі чудовиськом , саме себе вагітніли й видумували . У будь-якому випадку від неї страждають обидва : один мучиться підозрами , другий ображається недовірою. Як з цим боротися ? Просто будьте чесні – не давайте і не шукайте приводів для ревнощів.

13 . зайве спокій

Ви помічали , що коли люди знаходять собі пару і у них все складається добре , вони починають набирати вагу? Гармонія і спокій у відносинах – це прекрасно. Але це не привід перестати стежити за собою. Хіба ви хочете , щоб партнер втратив до вас інтерес? Хіба кохана людина не гідний того , щоб пишатися вашою красою?

Якщо ви бачите , що проблема назріла (можна навіть сказати , наросла ) у вашої улюбленої / коханого , купіть абонемент в спортзал … на двох.

14 . порівняння

Забудьте про своїх колишніх . Вони залишилися в минулому. У справжньому є нова любов . І її легко зруйнувати , якщо порівнювати партнера з екс- пасіями .

15 . Разом 24 години на добу

«Вони ідеальна пара – вони все роблять разом ! » – Щоразу, коли чуєш подібні вигуки , мимоволі саркастично посміхаєшся . Чи надовго вони разом? Людина психо- фізіологічно потребує самоті. Не прагніть до того , щоб кожну хвилину проводити з коханою людиною. Навпаки , чим менше часу на спілкування , тим воно цінніше.

16 . брехня

Брехня , як вода , здатна розмити фундамент будь-якого , навіть самого міцного союзу. Слідувати принципу доктора Хауса – « всі брешуть » – можна , але тільки не в спілкуванні з коханою людиною. Говоріть чесно , якщо суп злегка Недосол або подароване плаття не сподобалося , і вчіться адекватно сприймати таку правду в свою адресу.

17 . Брехня самому собі

Іноді відносини руйнуються не тому , що ми брешемо партнеру , а тому , що не достатньо чесні перед собою. Чи той це людина , з ким я хочу зустріти старість ? Чи хочу я віддавати себе цим відносинам? Поки ви щиро не відповісте собі на ці питання , ви не досягнете гармонії у стосунках.

18 . Невпевненість у собі

Чим нижче ваша самооцінка , тим незахищеності почувається ваш партнер. Не дозволяйте комплексам породжувати питання : а чи того людини я вибрав ( а ) ? що він ( вона) може мені дати , якщо не вірить у свої сили? Справедливо і назад – біжіть геть від того , хто самостверджується за ваш рахунок і змушує відчувати себе нікчемою.

19 . цілі

Що буде далі? До чого призведуть ваші стосунки? Ви повинні точно знати , чи збігаються ваші цілі з планами партнера. Бути може , він ( вона ) зовсім не налаштований ( а ) на шлюб в найближчому майбутньому , в той час , як ви вже мрієте про сім’ю. Не соромтеся задавати ці питання і не бійтеся розривати безперспективні відносини .

20 . Любов як даність

Вважається , що люблять не за щось , люблять просто так. Все вірно . Але й у цієї « медалі » є зворотний бік – любов не можна приймати як даність. Любов – це подарунок долі. Будьте вдячні людині, яка поруч з вами , за його почуття.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!